Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rodící ženě na ulici skrz legíny koukala hlavička dítěte, zachránily ji tři sestry

Neznámá žena začala rodit před známým obchodním řetězcem.
Zdroj: Twitter
+ Další 2 fotografie

Jistá žena z Birminghamu měla opravdu velké štěstí, když ve městě před obchodním domem Primark začala rodit. Na pomoc jí totiž přispěchaly tři sestry, které při porodu asistovaly.

Emma Sheffield (25) a její sestry Melissa Sheffield (27) a Kelly Ryder (29) si šly nakoupit nějaké oblečení. Na ulici před obchodním domem je zastavila žena, která tam zrovna dělala nějaký průzkum, když v tom si všimly další ženy opřené o patník, která vypadala, že každou chvíli omdlí.

„Zeptaly jsme se jí, jestli je v pořádku, a ona nám odpověděla, že necítí žádné bolesti. Najednou jsme si všimly, že je skrz její legíny vidět hlavička dítěte,“ uvedla podle BBC jedna ze sester. Další z nich okamžitě chytla hlavičku do rukou a rodičku položily na zem.

Mezitím se na místě shromáždila spousta lidí a prodavači z obchodu přinesli ručníky a prostěradla, aby budoucí matka mohla mít soukromí. Samotný porod proběhl hrozně rychle, holčička byla na světě během čtyř minut, tvrdí svědci. Záchranáři odvezli matku i holčičku do nemocnice City, obě jsou prý v pořádku.

Související články

Další články