Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rodiče si užívali sexu v autě na parkovišti. Všemu přihlížel jejich 6letý syn!

Rodiče se na sebe vrhli před svým 6letým synem.
Zdroj: Policie
Tak tohle je opravdu nechutné. Pár v městečku Orange v americkém státě Connecticut se neovládl a vlétl na to přímo v autě na parkovišti. Ani jim nevadilo, že je s nimi v autě na zadním sedadle jejich 6letý syn. Naštěstí si jejich hrátek všimli zaměstnanci McDonald's a zavolali na zvrhlíky policii.

Pár Rory Clark a Kimberly Onorat se na sebe vrhl v autě na parkovišti před fast foodem kolem půl 10. večer a začal si užívat sexuálních hrátek. Ani jim nevadilo, že na zadním sedadle sedí jejich 6letý syn a všemu přihlíží. Naštěstí si jejich zvrhlosti všimli zaměstnanci McDonald's a zavolali na ně policii. Chudák syn tak ale bude mít trauma nejspíš pěkně dlouho.

Policie zvrhlíky později zatkla a obvinila z výtržnictví a ohrožení mravní výchovy dítěte. Žena se bránila tím, že svého partnera jenom objala. Vzhledem k tomu, že byla částečně obnažená, policie jí její historku neuvěřila.

Policisté potvrdili, že jejich syn byl opravdu vzhůru a celý jejich sex sledoval. Rodiče byli propuštěni na kauci zhruba 121 tisíc korun.

Související články

Další články