Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Rodiče mají strach o Lucii (13): V neděli se nevrátila domů. Co se jí mohlo stát?

Lucie se pohřešuje od nedělního odpoledne.
Policie pátrá po Lucii Langhansové, která se v neděli nevrátila domů. Už v pátek nebyla ve škole. Zřejmě to bylo kvůli jejímu prospěchu. Měla strach, že dostane špatné známky. Pohřešovaná chodí na staroboleslavskou základní školu.

„Mohla by se zdržovat ve společnosti stejně starého chlapce v katastru obce Káraný. Do školy nedorazila kvůli tomu, aby nedostala špatné známky. A proto se bála jít i k otci, aby se na ni nezlobil. Také měla pocit, že u něj není vítána," dodává k případu policejní mluvčí Eva Stulíková.

Dívka vypadá spíše na 15 – 16 let, vysoká je asi 160 centimetrů, střední postavy. Hnědé vlasy měla částečně obarvené na hnědo-červenou. Naposledy byla oblečena do nepromokavé černé bundy a zelených či červených kalhot. Na nohou měla černé semišové boty. Měla u sebe i mobilní telefon, který je ale teď nedostupný.

Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání. Kdokoli ji zahlédne nebo má informaci o tom, kde by se dívka mohla pohybovat, ať zavolá na tísňovou linku 158 nebo 974 881 600, 974 881 710. In­formaci o dívce také můžete kdykoliv předat na obvodním oddělení v Brandýse nad Labem.

Mohlo by vás zajímat

Další články