„Zabila jsem vlastní sestru, zabila jsem ji, vím to a je mi to úplně jedno,“ řekla Obdulia do kamery, pak natočila i tělo mrtvé sestry. V záběru za dívkou je vidět další čtrnáctiletá dívka, která zůstala v autě uvězněna a volala o pomoc.

Obdulia byla podle policie opilá a nezvládla řízení na dálnici, při němž streamovala na svém Instagramu. Po příjezdu policistů byla dívka hysterická a nedala se utišit. Její sestra Jacqueline během jízdy nebyla připoutána a proletěla zadním oknem auta. Dívka dostala smyk na dálnici, projela skrze drátěný plot, auto se převrátilo na střechu a skončilo v poli. Nepřipoutaná Jacqueline neměla sebemenší šanci.

Další dívka, Manuela Seja (14), také cestovala na zadním sedadle spolu s Jacqueline. Také nebyla připoutána a utrpěla vážná zranění na noze.

Rodiče Nicandro a Gloria Sanchez jsou zdrceni. V jednom okamžiku ztratili v podstatě obě dcery. Obduliin otec naznačil, že si jeho starší dcera na nehodu možná vůbec nevzpomíná. „Myslím, že ví, že provedla něco špatně, ale myslím, že neví, co se stalo,“ uvedl.

Obdulia se nyní nachází ve věznici v Merced County a celou nehodu a její okolnosti vyšetřují kriminalisté. Nejsou si jisti, jestli dívka poskytla své sestře první pomoc nebo nikoliv.