Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Robinsonův ostrov otevřel VELKÉ TÉMA! Soutěžící bojovali se sexem, erekcí i nekonečnou menstruací!

+ Dalších 43 fotografií
Robinsonův ostrov otevřel opravdu velké téma! Mezi palmami, pískem a mořem je pod širákem spousta statných mužů a krásných žen. A tak se nabízí otázka, jestli se mezi sebou soutěžící sblížili o něco víc, než bylo potřeba. O sexu na ostrově se pro web TN.cz rozpovídali Míla a Radovan a natvrdo řekli, jak to všechno bylo! Pro eXtra.cz už dříve o sexu promluvila i Kačenka Šuriaková, která musela kvůli zdravotním komplikacím ostrov předčasně opustit.

Je to snad sen každého z nás. Opuštěný ostrov, písek, sluníčko, pohoda a krásná příroda A navíc zdatní muži a krásné ženy. Každého ale hned napadne, jestli mezi soutěžícími nepřeskočila pověstná jiskra. Pro portál TN.cz promluvili Míla a Radovan a jasně vysvětlili, jak to měli se sexem a s erekcí. "Je to úplně jednoduchý – tam prostě za celou dobu nebyla žádná erekce. To zaprvé. A zadruhé jsem měl strach, jestli se mi vůbec postaví, až se vrátím zpátky," řekl TN.cz Radovan.

A souhlasí s ním i krasavec Míla. "Tohle pro mě osobně byla docela schíza, protože mi asi po měsíci došlo, že nemám absolutně chuť podívat se tam na žádnou holku, i když jsme tam holky měli fakt hezký. Fakt jsem si myslel, jestli není něco špatně, ale najednou přišel Radovan a říká mi: Ty vole, Mílo, mně se už měsíc nepostavil," směje se.

Soutěžící neměli na ostrově na sex ani pomyšlení Nedostatek jídla, únava a vysoké teploty s tělem udělají své. A otevřeně se o tom mezi sebou bavili. Stejně to měly i ženy. Pro eXtra.cz se už dříve svěřila Kačka Šuriaková (19), že sex byl tím posledním, na co si na ostrově vzpomněla.

Když na ostrov přijela, tak dostala menstruaci, která trvala déle než obvykle. Navíc se k tomu přidal zánět močáku a Kačence nebylo vůbec dobře. Nakonec na ostrově omdlela a museli ji odvézt k lékařům na kliniku, kteří jí nedovolili v soutěži pokračovat. Podle krásky opravdu neměl na sex na ostrově chuť vůbec nikdo Největší chuť měli všichni se jen najíst a napít. A to je to, na co celou dobu mysleli. Podívejte se na video!

Co řekl Míla a Radovan o sexu na ostrově, si přečtěte ZDE

Související články

Další články