Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Robinsonův ostrov má svou ROZHOĎNOŽKU: Obdařená Petra je sexuální mašinou!

Petra je sexuální mašinou.
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Bude to velmi zajímavé. Robinsonův ostrov se možná brzy promění v pořádnou králíkárnu. Jedna z účastnic je totiž pořádná prostopášnice. Traduje se o ní, že měla sexuální poměr s půlkou Prahy. Potvrdí své choutky i na ostrově?

Petra Palusková je bezesporu jedna z nejvíce zajímavých účastnic premiérové řady reality show Robinsonův ostrov. Tahle dívka totiž žije skutečně zajímavý život a má největší potenciál stát se po skončení show mediální celebritou.

Jejím hlavním cílem je ukázat všem, že není tak hloupá, jak vypadá. V jejím případě se ale bude nejspíše jednat o misi velmi složitou, protože po otevření svých úst skutečně nevypustí snad nic, co by nasvědčovalo tomu, že není hloupá.

Uvidíme, co nakonec na ostrově všechno předvede a hlavně UKÁŽE. Je známá tím, že sex je pro ni tématem velmi oblíbeným a určitě bude mít choutky i během reality show. S kým se vyspí a komu ukáže své vnady? To se určitě brzy dozvíme!

Související články

Další články