Playmate Petra Palusková se snaží ze svých pěti minut slávy vyždímat co nejvíc. Už v soutěži byla hodně výrazná a rozdělila lidi na dvě skupiny. Jedni ji viděli jako milou a obětavou holku, která je všem pro smích, a druzí byli přesvědčeni o tom, že je to jen obyčejná blbka se silikony.

Petra několikrát dokázala, že umí být dobrou hráčkou a že úplně hloupá rozhodně není. Jenomže mezi partou lidí, kteří se na vás dívají ustavičně skrz prsty, se chuť bojovat v soutěžích vytrácí. Po skončení reality show se Petra pěkně činí.

Má svůj pořad, ve kterém vlastně absolutně nic přínosného nedělá, ale to není důležité. Hlavně že jí prsa skáčou sem a tam jako míček při ping-pongu. Občas se samozřejmě naprostou náhodou stane, že blonďaté kočce vypadne prs celý.

Silikonová kráska si ale v poslední době trošku posteskla. Nejdříve si povzdechla nad tím, že děti miluje a sama by si už nějaké přála, ale stále nemůže najít toho pravého. Nyní fňuká nad svojí finanční stránkou.

„Toužím jednou po vlastní lodi. Neznám lepší relax. Jen být schopna si na ni vydělat. To abych se naučila malovat i ve spánku. Zatím jsem vždycky ráda, že si každý měsíc zvládnu zaplatit své náklady jako nájem atd. Těším se, až to jednou budu mít,“ trochu si posteskla Petra.

Tak snad zas přijde konečně veselejší období a Petra natrefí na toho pravého, který bude mít třeba náhodou loď.