Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Robinsonka Nika Doné trpí jako zvíře: Močím krev, přiznala na rovinu

Robinsonka Nika Doné trpí jako zvíře: Močím krev, přiznala na rovinu
Zdroj: instagram
+ Dalších 48 fotografií
Krásná soutěžící první řady reality show Robinsonův ostrov prožívá dost náročné období svého života. Na jednu stranu by se mohlo zdát, že je Nika Doné šťastná. Má práci, která ji baví, vypadá opravdu senzačně, ale jedno jí chybí. Krátkovlasá divoška se už několik dní trápí s vážnými zdravotními problémy. Dokonce to zašlo tak daleko, že čůrá krev. Co se s odvážnou Robinsonkou děje?

O tom, že je Nika Doné obrovský bojovník, jsme se přesvědčili už několikrát. V drsné reality show Robinsonův ostrov jasně ukázala, že svou odhodlaností a náturou bojovnice předčí i některé chlapy. Vysněnou výhru sice nezískala, ale probojovala se téměř až do finále.

V současné době to s ní ale po zdravotní stránce nevypadá vůbec dobře. "Jen vám chci říct, že žiju, jen mám nějaké zdravotní problémy," informovala Nika své fanoušky na instastories s tím, že je v nemocnici.

"Před necelým měsícem jsem měla otřes mozku a pak jsem byla nemocná a minulý týden jsem prodělala ledvinovou koliku, se kterou se teď doléčuji," dodala. Mít problémy s ledvinami není žádná sranda a krátkovlasá divoška to pociťuje na vlastní kůži.

Před pár minutami přidala na sociální sítě fotku, na které vypadá, že se opravdu trápí a její zdravotní stav je vážný. Nika hodně zhubla a ručičky má jako hůlčičky.

"Naposledy, když jsem tady byla, tak jsem teda měla výrazně lepší náladu, asi proto, že jsem už jedenáctý den nečůrala krev, nebrala antibiotika, která mi nezabírají, a spala jsem víc než od půl 5 do půl 7, do prdele práce," postěžovala si s tím, že nemoc není rozhodně nic příjemného, ale bojuje.

Tak snad se Nice udělá lépe a ze všeho se dostane.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy