Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Risknete to a podíváte se na SuperStar? Tady je 5 věcí, se kterými musíte počítat

Zdroj: nova.cz
Již tuto neděli na televizních obrazovkách uvidíme zrod nové české pěvecké hvězdy! Letošní ročník bude v několika ohledech jiný než ty předchozí a my se máme na co těšit! V čem se nejznámější česká pěvecká reality show liší od jiných ročníků? Zde je pět hlavních důvodů, proč letos žádný z večerů nevynechat!

Fenomén SuperStar zrodil nynější hvězdy českého showbusinessu, které neodmyslitelně patří na hudební scénu. Pamatujete si na chvíle, kdy jsme skandovali jméno svého favorita u prvního ročníku v roce 2004? Nyní máte tu možnost znovu! Uvidíme nejen dojemné příběhy a bizarní existence v Hvězdné pěchotě, ale především talentované lidi, kteří se dosud schovávali doma.

Jaká jsou tedy hlavní fakta, která nesmíme opomenout, až budeme volit televizní program na nedělní večer?

1. Soutěžící se budou téměř rozhodovat sami, zda se posunou dál, nebo v soutěži skončí

Každý soutěžící si bude moci před tím, než přistoupí k porotě, vybrat jméno porotce, který ho v případě nerozhodných výsledků buď nechá ve hře, nebo ne. Pokud tedy bude mít dva hlasy pro ANO a dva pro NE, rozhodne hlas toho porotce, jehož si uchazeč vybral. V soutěži bude tedy více napětí a neočekávaných zvratů! Může se totiž stát, že docela dobrý zpěvák vsadí na špatného porotce, který se ho pak nezastane. A tím vlastně soutěžící potopí sám sebe, aniž by to dopředu tušil.

2. Do poroty zasedne Klára Vytisková!

Ano, konečně je v porotě někdo nový, s příslibem kvalitního hodnocení favoritů. Klára je zpěvačka skupiny Toxique, textařka a také módní ikona, kterou bude radost nejen poslouchat, ale i pozorovat. Je to velmi přímá a inteligentní žena, která má chytré a objektivní názory, vtipné postřehy, ale především je to skutečně skvělá hudebnice.

3. Konečně se budete moci několik týdnů po sobě smát lidem, kteří překročili hranici soudnosti!

Ano, znovu nás čeká několik neděl marných pokusů a bizarních existencí, které se na této planetě zřejmě nenarodily, ale dělají tu pouze průzkum lidských ušních bubínků. Hodiny nekontrolovatelného smíchu a dušení se jídlem při pohledu na slávychtivé magory a lidi, kteří si myslí, že umí zpívat. No není to nádhera?

4. Emoce

Která žena si nechce poplakat při dojemném příběhu někoho, kdo přišel o tři nohy při vynášení odpadkového koše. Letos atmosféra ještě rapidně zhoustne, protože je pro soutěžící připravena speciální místnost, ve které se po verdiktu poroty shledají se svou rodinou a budou si plakat na ramenou. Slzy, hysterie, vztek, smích, nové lásky během soutěže, to všechno dostanete jako na talíři!

5. Pastva pro oči (většinou)

Každá slečna, maminka, babička i chlapec v porotě si najde svůj idol, jehož cestu soutěží bude moci bedlivě sledovat a následně jej vystalkovat a otravovat na jeho Facebooku. Protože lidé dávají větší a větší důraz na vzhled, bude celá soutěž jako promenáda holek z Playboye a modelů od Calvina Kleina. Nemůžete si nechat ujít minisukně, podpatky, tuny make-upu a kluky, kteří se po první autogramiádě s šestiletými dětmi budou obnažovat do půl těla.

Ještě máte důvod se nedívat?

Související články

Další články