Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Říkají o něm, že je to ďábel... Už jste někdy viděli člověka, který má čtyři nohy?

Říkají o něm, že je to ďábel... Už jste někdy viděli člověka, který má čtyři nohy?
Zdroj: reprofoto youtube.com
Na veřejnost se dostal příběh mladého muže z Indie, který je zoufalý z toho, co mu roste ze zad. Má na nich totiž svoje nerozvinuté parazitující dvojče. Chtěl by žít normální život. Operace je ale hodně drahá.

Indický muž se narodil se čtyřma nohama a nikdo mu neřekne jinak než ďábel. A to mladíka hodně trápí. Nutí ho to, aby žil samotářský život. Nikdo se s ním nechce bavit, všichni z něj mají strach a je terčem šikany. Nemá tak žádné přátele a někteří se ho dokonce i bojí.

Dvacetiletý Arun Rajput doufá, že bude moci podstoupit operaci, aby mohl žít normální život jako všichni ostatní. „Nikdo mě tu nerespektuje, protože vypadám jinak. Chtěl bych být jako jeden z nich, chci pracovat jako ostatní muži,“ řekl smutný Arun. „Chci dělat normální věci. Chci, aby se mnou zacházeli jako s normálním člověkem. Chci se postarat o své rodiče, studovat a stát se učitelem,“ dodává.

Jeho matka prý nemohla uvěřit svým očím, když se Rajput narodil. „Narodil se po 12 letech manželství, při narození byl velmi slabý. Navštívili jsme hodně lékařů,“ zoufá si matka, kterou velice mrzí, jak se její syn trápí. Nejvíc ze všeho ji bolí, když jejímu synovi říkají ďábel.

Rajput má chudé rodiče, kteří pracují na farmě. Takže si studia ani operaci nemohou dovolit. Zatím mu nezbývá nic jiného než se se svým osudem smířit.

Související články

Další články