Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rihanna se na své tělo úplně vykašlala: Je z ní tlustá almara, s celulitidou a neforemným zadkem

Rihanna se na své tělo úplně vykašlala: Je z ní tlustá almara, s celulitidou a neforemným zadkem
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 29 fotografií
Fanoušci barbadoské krásky Rihanny bijí na poplach. Téměř všichni si už všimli, že zpěvačka nezadržitelně kyne. Místo toho, aby si z toho čokoládová divoška vzala příklad a okamžitě pádila do posilovny, tak úplně v pohodě kyne dál. Z jejího kdysi dokonalého tělíčka se pomalu stává hrouda sádla.

Zpěvačka Rihanna (29) se kompletně vykašlala na své tělo. Jestli to tak půjde dál, tak by jí mohla její tloušťka začít pomalu ohrožovat na životě. Mít pár kilo navíc ještě nikoho nezabilo, ale být obézní je nebezpečné.

Všechny poslední fotky Rihanny opravdu děsí fanoušky. Ještě před rokem se pyšnila luxusním tělíčkem a každá holka si přála mít postavičku jako ona. Jenomže poté si našla movitého miliardáře a začala kynout.

Přestala nejspíše navštěvovat fitko a makat na své postavě a zanedlouho se dostavil výsledek. Prsa barbadoské zpěvačce sice pořádně narostla, ale to je tak jediné plus. Rihanna má jasnou nadváhu.

Její tělo je pokryto celulitidou, která je vidět hlavně na zadku a stehnech. Z kdysi rajcujícího zadečku se stala neforemná placka a na tmavou divu se už vůbec nedívá hezky. Už by si měla konečně uvědomit, že to chce shodit pár kilo.

Související články

Další články