Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Řidič v New Yorku najel šílenou rychlostí do lidí: Nejméně jednoho člověka zabil, další těžce zranil!

Ilustrační fotografie.
Všichni newyorští policisté jsou na nohou a pátrají po muži, který v noci ze soboty na neděli najel do skupiny lidí. Událost se odehrála ve čtvrti Queens. Na místě zemřel minimálně jeden člověk, další dva bojují v nemocnici o život.

Před jedním z barů v newyorském Queensu se v neděli nad ránem strhla bitka. Její účastníci se brutálně mlátili a dokonce tasili nože. Situaci v několika vteřinách naprosto změnil řidič bílého sedanu. Vyřítil se zpoza rohu ulice a do skupiny šesti lidí najel, informoval server NYDailyNews. Poté odjel, jako by se nic nestalo.

Svědek nešťastného incidentu uvedl, že auto jelo nesmírně rychle. Na lidi se řítilo rychlostí 80 kilometrů v hodině. Než srazilo skupinu před barem, prý ještě nabouralo do zaparkovaného auta. Vše se seběhlo přibližně v pět hodin ráno místního času na křižovatce 129. ulice a Liberty Avenue.

Srážka si vyžádala jednu oběť a nejméně další dva lidé utrpěli vážná zranění, s nimiž jsou v kritickém stavu hospitalizováni. Jiní dva muži byli převezeni do nemocnice s pobodáním. Policie po pachateli dál pátrá. Jak uvedla na Twitteru, v souvislosti s případem už muži zákona zadrželi jednoho člověka.

Související články

Další články