Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Richard Gere ukázal ve Varech emoce. Klečel před Bartoškou a myslel to upřímně. Kdo bude klečet ráno? Kde? A na kom?

Richard Gere a Jiří Bartoška.
+ Další 4 fotografie
Byl to určitě jeden z vrcholů zahajovacího dne. Hollywoodská megastar Richard Gere vzdala hold Jiřímu Bartoškovi. Prezident 50. filmového festivalu v Karlových Varech se totiž zotavuje po těžké nemoci. Bartoškovi spontánně tleskal celý hotel Thermal.

Jiří Bartoška může být spokojený. Do Varů dokázal dostat Richarda Gerea a ještě se spolu podělili o vrchol večera. To když hollywoodská hvězda před prezidenta festivalu spontánně poklekla.

Bartoška si vůbec večer užil. Když ho moderátor večera Marek Eben přivítal v sále, dočkal se prošedivělý donchuán velmi vřelého přijetí. To ten pravý prezident skoro nezná…

Richard Gere zase zmínil odkaz Václava Havla a pak vyprávěl, jak se všichni kamarádili s tibetským dalajlamou. Někteří lidé v sále v tu chvíli skřípali zuby.

Gere, který si do Varů přijel vyzvednout Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii, pak vyprávěl o tom, že vyrostl v městečku, které je stejně maličké jako Karlovy Vary.

Prostě páteční večer byl taková milá sešlost tří pánů, kterým stříbro padá do vlasů. Bartoška, Gere i Eben by si jistě povídali celou noc. Nejlépe s fanynkami, že?

Ale Vary rozhodně spát nejdou. Nebude se jen kalit. Tam se kalí a droguje a sexuje a uvidíme, co přinese ráno. Koho nachytají fotografové?

Mohlo by vás zajímat

Další články