Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Řezník si vyřizoval účty s Machettem, kvůli kterému Ruppert vrátil Slavíka. Poslechněte si, jak si drsný rapper Johnyho vychutnal!

Český hudební byznys poslední dny žije kauzou, kdy v anketě Český slavík 2013 vyhrál kategorii Hvězda internetu Johny Machette, přestože měl podle (omylem) zveřejněných výsledků před vyhlašováním vyhrát rapper Řezník.

Pořadatel k celé věci vynesl stanovisko, že Řezník byl ze soutěže diskvalifikován kvůli obsahu svojí tvorby. To ale předtím nevěděli? Řezník Machettovi zavolal, aby se zeptal na jeho názor, ale podle telefonátu, který si můžete poslechnout, je jasné, že Machette chvílemi neví, co mluví. Dokonce vinu svádí na náš server.

Nám je jasné, že se z tohoto zájmu Johny snaží vytřískat, co to jde, a každý, kdo viděl jeho tvorbu, si myslí svoje. My v eXtra.cz mu už připravujeme fakturu za PR, které jsme mu zcela nezištně zajistili.

Související články

Další články