Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Revoluce v sexu je tady! Japonská společnost začala vyrábět ultra realistické sexuální panny!

Pánové, už nepotřebujete živé přítelkyně!
Zdroj: orientlovedoll.com
+ Další 3 fotografie

Možná už jste slyšeli o Real Dolls. To jsou takové klasické nafukovací panny, jenom jsou ze silikonu a rozhodně se nemusí nafukovat. Ostatně váží zhruba 50 kilogramů. Na trhu jsou tyhle speciální sexuální hračky za v přepočtu 200 tisíc korun už nějaký ten pátek, ale jedna japonská společnost se rozhodla vytvořit novou generaci sexuálních panen.

Mají pokožku, která po dotyku působí extrémně realisticky, a autentické oči. Orient Industry vyrábí své panny z vysoce kvalitního silikonu a jsou tak realistické, že z dálky vypadají jako skutečné přítelkyně. Právě na texturu kůže a oči se primárně zaměřili, protože měli pocit, že konkurenční výrobky tuto oblast hodně zanedbávají.

Panny se prodávají pod názvem Dutch Wives, což je japonský výraz pro sexuální panny. V překladu to znamená Nizozemské manželky. Bohužel nevíme, jak se na označení sexuální panny tváří skutečné nizozemské manželky…

Jejich cena se pohybuje okolo únosných 35 tisíc korun a společnost říká, že jsou obrovským prodejním úspěchem. Když si připlatíte, můžete si nechat vyrobit sexuální pannu dle svých preferencí – vybrat si velikost prsou, tvar obličeje, barvu očí a vlasů.

Tak ještě vymyslet, jak udělat, aby vám ta panna uvařila, a ženské už nepotřebujeme!

Související články

Další články