Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Retro eXtra: Stav Michala Hrůzy je pořád velmi vážný, připomeňte si zpěvákovy nejslavnější hity

+ Další 2 fotografie

Připletl se do rvačky úplně náhodou a odnesl to nejhůře, jak mohl. Michal Hrůza (43), bývalý frontman skupiny Ready Kirken, byl ve čtvrtek nad ránem napaden v ostravské Stodolní ulici dvěma studenty ve věku 18 a 19 let, kteří si tam vyřizovali účty a pak svou agresi obrátili proti němu.

Oba podezřelé už policie na základě kamerových záznamů zadržela a předvedla k výslechu, Hrůza se připletl k jejich rvačce a hrozil, že na ně zavolá policii, oni ale nakonec napadli společně jeho.

Ready Kirken a jejich hit 1+1, který vděčně hrála česká rádia.

Zpěvák leží ve vážném stavu s poraněním hlavy v nemocnici a má po operaci krvácení do mozku, jeho bližší stav ale zatím není znám, rodina si nepřeje, aby se o něm informovalo. Oba mladíci jsou nyní ve vazbě a hrozí jim až dvanáct let.

Hrůza složil pro Anetu Langerovou píseň Voda živá, stala se takovým jejím prvním hitem.

Na Michalovo uzdravení čeká kromě manželky a jeho dvou dětí také spousta fanoušků, kteří mu neustále vyjadřují podporu, a hlavně také kolegů z hudební branže. Zpěvák totiž mimo jiné skládá i hudbu a text a třeba taková Aneta Langerová by bez něj neměla svůj hit Voda živá. Ten napsal Hrůza celý pro ni.

Mohlo by vás zajímat

Další články