Renata Řepková (41), bývalá dlouholetá manželka Tomáše Řepky, která dala slovu alimenty nový rozměr, opustila podle serveru Super.cz po čtyřech letech postrach pražských celebritních ložnic, taxikáře Václava Vokála, který se coby kdysi nadějný hokejista dokázal probojovat do klína leckomu a co víc, nechat se úspěšně živit.

Na Vokála, který zřejmě oč je výkonnější v posteli, tím složitější je partner, nevzpomíná v dobrém třeba zpěvačka Martina Pártlová, které měl krom zlomeného srdce zanechat i dluh, což on popírá. Ona na něj vlastně Pártlová už skoro nevzpomíná vůbec, odmítá totiž tento vztah roky komentovat a tutově nemá Vokála nad postýlkou v růžovém rámečku.

Ještě hůře dopadla česká diskařská jednička Věra Cechlová-Pospíšilová (36), která s ním „kamarádila“ tak moc, až si na Letné otevřeli obchod se značkovým oblečením a celá spolupráce skončila jak jinak než rozkolem partnerů v podnikání. Pospíšilová dnes rovněž nechce o Vokálovi ani slyšet.

Řepková od rozvodu v roce 2012 cvičí u soudů Řepku ohledně alimentů, které jsou aktuálně dost nad Řepkovy možnosti. Nijak se netají nevraživostí k Řepkově současné manželce Vlaďce a Vokál dlouho „sejřil“ samotného Řepku tím, že užíval byt, který kopačka nechal rodině v Dejvicích, a jezdí jeho vozy. Řepka je také autorem Vokálovy přezdívky „Čičmunda“, která v bulváru zlidověla.