Dnes je bývalý sparťanský kapitán Tomáš Řepka (43) šťastný po boku Kateřiny Kristelové (38) a konečně našel sílu popsat, jak začal jeho divoký vztah s modelkou Vlaďkou Erbovou (36), který ho stál první rodinu.

„Když si vzpomenu, jakou náhodou jsem se s ní tehdy seznámil, a že jsem si ji vlastně vybral, tak bych si nejraději dal přes prsty. Fotil jsem propagační kalendář se svým autem, a protože se fotí luxusní vozy s modelkami, ukázal jsem v katalogu na jednu s krátkými černými vlasy. Že mi tehdy ta ruka neupadla,“ popsal Řepka v knize Děkuji, která šla před Vánocemi na pulty knihkupců.

Když Erbovou viděl, tak ho začala zajímat. Přeskočila jiskra a pak ten příběh už všichni dobře známe. „Lákal mě ten adrenalin ze zakázaného ovoce. Jako milenka mi představila jiný život, než byl ten můj s manželkou Renatou. Rodinný poklidný stereotyp už mi nestačil,“ přiznal Řepka. "Připadám si zpětně jako pitomec. Byl jsem zamilovaný, to ano, ale do čeho a do koho? Co mě tak uhranulo?“ ptá se dnes fotbalový bouřlivák.