Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Řeknu vám, jak to bylo! Slávek Boura promluvil pro eXtra.cz o pašování drog...

+ Další 2 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Někdejší moderátorská hvězda Slávek Boura měl být údajně součástí sítě drogových dealerů, které odhalila policejní akce Vombat. Měl do zahraničí pašovat až dvacet kilo kokainu, pervitinu a heroinu a hrozí mu 18 let vězení. Slávek přišel do redakce eXtra.cz, kde promluvil o svém obvinění... A rozhodně se mu nemluvilo lehce!

Sám Boura je z celé kauzy v šoku. Celé to považuje za špatný vtip. Pracoval pro cestovní kancelář a do USA, Austrálie a na Nový Zéland byl prý jen vyslán, aby obhlédl terén. "Mapoval jsem památky. Byl jsem celkem za oceánem třikrát. Sám jsem nejezdil, ale s partnerkou," řekl Boura s tím, že cesty měl všechny hrazené a jeho honorář byl ve výši průměrné mzdy. Konkrétní být ale nechtěl.

Sám prý žádnou zkušenost s drogami nemá. "Policie mě obvinila letos na jaře. Co vím, tak někteří lidé, které policie obvinila, jsou ve vazbě. Je to komplikované, ale já se jen do něčeho dostal, v čem jsem nevinně," pokračoval Boura, který v minulosti byl už jednou odsouzen Tehdy za vydírání podnikatele....

Co všechno o obvinění policií řekl a jaký aktuálně vede život? Na to se podívejte v exkluzivním videu.

Související články

Další články