Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Řekli jí, aby nenosila bikiny, protože je příliš tlustá. Ona jim ale dokonale vypálila rybník

Loey si ze své postavy rozhodně nic nedělá.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Loey Lane je blogerkou na kanále YouTube. I přes to, že je obézní, je velmi krásná a má pozitivní přístup k životu. A za to ji její fanoušci milují. Podporují ji v tom, co dělá i jak vypadá. A její zdravé sebevědomí by jí každá žena mohla jenom závidět!

Loey chce ukázat ostatním ženám, že vše je jen o tom mít pozitivní přístup k životu. Vůbec nezáleží na tom, jak vypadáte. A ona je toho důkazem. Má pár kilo navíc, ale rozhodně si z toho nic nedělá.

Přece se člověk neposuzuje podle toho, jestli vypadá jako modelka nebo je obézní. Hlavně záleží na tom, jak se člověk cítí a jaký má přístup k životu.

Loey mluví o tom, jak ji lidi podporují v tom, co dělá nebo jak vypadá, ale zároveň ji nezapomenou nazvat „tou tlustou holkou“.

Nebojí se ukazovat v plavkách a ráda předvádí svoje tělo. Má totiž zdravé sebevědomí a snaží se, aby stejně jako ona přemýšlely i ostatní dívky, které jsou obézní.

Ráda se ukazuje v bikinách a je na svoje tělo hrdá. Spousta žen by si z ní měla vzít příklad, co říkáte?

Související články

Další články