Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Ředitel vyhodil ze školy studentku za prodej sexuálních hraček: Až uvidíte, co to bylo ve skutečnosti, půjdete do kolen!

Zdroj: Facebook
Dvanáctiletou Trinity Lutheran z amerického Wisconsinu vyhodil ředitel ze školy kvůli prodeji sexuálních hraček. Trest sice trval jenom den, ale i tak byla dívka naštvaná a začala se vyhazovu bránit. Nic totiž neprovedla.

Trinity měla zrovna tělocvik, když si na ni došlápla ředitelka a před všemi spolužáky ji seřvala za to, že údajně v budově školy prodávala sexuální hračky.

"Křičela strašně nahlas. Najednou se u nás vytvořil hlouček lidí, co nás poslouchali. Bylo to tak ponižující, že jsem se rozbrečela," řekla dívka místním médiím.

A co ve skutečnosti školačka prodávala Jednalo se o jakési ozdobné plasty naplněné vodou. Za kus chtěla pouhý jeden dolar a výtěžek měl být pro organizaci, která pomáhá dětem s autismem. Ředitelka si teď musí rvát vlasy...

Trinity se samozřejmě zastal i její otec. "Ani v těch nejdivočejších představách tohle nikdo nemůže považovat za hračku pro dospělé. Není to vibrátor, ale sáček naplněný vodou, proboha. Ředitelka je dospělý člověk. Co na tom nechápe?" říká naštvaný otec.

Škola se vymlouvá, že studenti sáčky prý používali jako sexuální hračky. No jestli se někdo dokáže uspokojit s tímhle, tak je vážně velký umělec.

Související články

Další články