Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ředitel Frekvence 1 se vysmál tvrzení o cenzuře: Šlo o peníze! Těžkej Pokondr chtěl dělat skrytou reklamu

Těžkej Pokondr vyprávěl o svobodě slova, ve skutečnosti šlo o byznys.
Zdroj: Facebook.com
Miloš Pokorný a Roman Ondráček (Těžkej Pokondr) celý týden vyprávěli o tom, jaká je na Frekvenci 1 cenzura a že jim zakázali rozhovor s novinářem Jaroslavem Kmentou, protože šlo o Babiše. Ve skutečnosti šlo o byznys a skrytou reklamu, jak v DVTV vysvětlil ředitel Frekvence 1 Miroslav Škoda.

Ten spor jste určitě zaznamenali. Dvojka Těžkej Pokondr začala napadat vedení Frekvence 1, že jim cenzurují jejich pořady. Vedení stanice si prý nepřálo, aby do vysílání přišel novinář Jaroslav Kmenta a propagoval svou knihu o Babišovi.

Pokondři vyprávěli, že je to cenzura a že se někomu nelíbilo, že se bude mluvit o Babišovi. Bizarní rozhovor mezi Romanem Ondráčkem a Emmou Smetanou najdete ZDE. Pokorný tam byl taky, ale ten stihl jen pozdravit, pak ho už Ondráček nepustil ke slovu.

Emma Smetana si do studia DVTV ale později pozvala také ředitele rádia Frekvence 1 Miroslava Škodu. A ten vnesl do celé věci jasno. Nešlo o cenzuru, šlo o byznys. Šlo o peníze, jako o ně jde většinou. Škoda odhalil, že se jednalo o skrytou reklamu na Kmentovu knihu. „První, co jsem viděl na tom hostovi, že mu tento týden vychází kniha. Může to být komerční prezentace a vypadá to jako skrytá reklama,“ uvedl ředitel Frekvence 1 v rozhovoru pro DVTV – celý rozhovor najdete ZDE.

Související články

Další články