Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Řeč spícího těla: Vaše oblíbená pozice při spánku odhalí, na čem ulítáváte v posteli!

Kdo spí, nemůže nic předstírat.

Víte už od nás, že poloha, v níž nejraději usínáme, prozrazuje, co máme za povahové vlastnosti. Dneska zajdeme ještě kousek dál, upřednostňovaná spací pozice prý totiž dokáže vypovědět i to, jací jsme v sexu. Alespoň to tvrdí americký psychiatr Samuel Dunkell, autor knihy Spací polohy: Noční řeč těla.

Schoulení do klubíčka

Ti, kteří preferují spaní v poloze embrya, s koleny u hrudníku a se skloněnou hlavou, jsou citliví a romantičtí. Navenek mohou působit jako tvrďáci, v nitru jsou spíše zranitelní, vztahy navazují opatrně. V erotice mají rádi něžnosti a mazlení, vyžadují dlouhé a procítěné předehry. Při milování jsou pozorní a ohleduplní.

Spánek na boku

Lidé, jimž je nejpříjemnější, když spí na boku, jsou přirozeně adaptabilní a empatičtí. V posteli dovedou vycítit, co si protějšek přeje. Sex spojují s láskou a lásku se sexem. Potřebují mít chápajícího partnera a pocit, že jsou milovaní. Umí si sex vychutnat, nespěchají pouze za orgasmem, na rychlovky si moc nepotrpí.

Spaní na zádech

Spánek na zádech je charakteristický pro sebevědomé jedince, co si vyloženě užívají, nacházejí-li se v centru pozornosti. V posteli jsou aktivní a dominantní, na milostný protějšek kladou vysoké nároky. Jako milenci jsou vášniví a nespoutaní, ale i sebestřední. Experimentů se nebojí, jejich sex bývá samé překvapení.

Spánek na břiše

Spáči na břiše stojí většinou oběma nohama na zemi, jsou to perfekcionisté, kteří mají rádi věci pod kontrolou. V sexu od nich žádnou divočinu nečekejte, jsou konzervativní, kreativita by měla vzejít od partnera. Vyzkouší sice nové praktiky a nezvyklá místa k milování, poté se však zase vrátí k tomu, co již mají osvědčené.

Neustálé střídání pozic

Všichni několikrát za noc změníme spací polohu, lidé, kteří se ale vrtí neustále, překypují energií. V posteli se ničemu nebrání, pořád touží zkoušet nové věci. Jsou vynalézaví, milují erotické hry, nikdy nemají dost. Jde-li jen o dočasný stav, může to znamenat, že je momentálně tíží starosti, to pak o sexu nechtějí ani slyšet.

Je známo, že sex má léčivé účinky, pokud chcete vědět, jaké sexuální polohy na co zabírají, čtěte zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články