Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rebelové v Sýrii sestřelili ruský humanitární vrtulník. Tělo pilota tahali po zemi a oslavovali jeho smrt!

V Sýrii sestřelili humanitární vrtulník.
Zdroj: twitter.com
+ Další 2 fotografie
V Sýrii sestřelili ruskou vojenskou helikoptéru. Na palubě bylo pět lidí, všichni jsou po smrti. Letadlo se zřítilo v provincii Idlib v severozápadní Sýrii na cestě na ruskou leteckou základnu. Tělo ruského pilota rebelové vláčeli po zemi a zohavili ho.

Ruský vrtulník se vracel po dodávce humanitární pomoci z města Aleppo, když ho sestřelili syrští povstalci. Na palubě byli tři členové posádky a dva důstojníci, všichni zahynuli. Povstalci pak těla vytáhli ze stroje, vláčeli je po poušti, oslavovali jejich smrt a fotili si je. Mezi doklady byla nalezena i fotografie blonďaté ženy. Jestli ale byla na palubě, není jasné.

„Ve vrtulníku zemřeli hrdinové. Podle našich informací, které jsme měli od ministerstva obrany, se pilot snažil přesunout letadlo pryč, aby se minimalizovaly oběti na zemi,“ řekl mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov.

Na fotografiích můžete vidět, jak syrští povstalci oslavují sestřelení vrtulníku a těla tahají po zemi. Celou dobu u toho křičí Alláhu akbar neboli Bůh je veliký. Neváhali si ani vyfotit zohaveného pilota a vše si natáčet na video. Tento případ ale není první. V listopadu byla nad Sýrií sestřelena ruská stíhačka. Fotografie zohaveného pilota se také objevily na internetu.

Související články

Další články