Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Reality show jak z hororu: Majitel bytu dal za zrcadlo kameru a sledoval nájemníky v koupelně!

Reality show jak z hororu: Majitel bytu dal za zrcadlo kameru a sledoval nájemníky v koupelně!
Zdroj: Reprofoto TV Nova
Luboš Vondrák z Jihlavy tajně šmíroval lidi, kterým pronajímal byt.

Někdo se dobrovolně hlásí do VyVolených, aby ho tam sledoval celý národ při vykonávání potřeby, někdo se stane účastníkem v reality show nedobrovolně. Jako třeba parta čtyř studentů, kteří si v Jihlavě společně pronajímali byt.

Když se jednomu z nich podařilo nedopatřením rozbít koupelnové zrcadlo, nečekalo ho sedm let neštěstí, ale pořádný šok. Za zrcadlem totiž byla umístěna webkamera, která podle vyšetřovatelů půl roku snímala celodenní dění v koupelně.

Kameru tam nainstaloval majitel bytu, který bydlel o patro níž. Policie u něj podle serveru Novinky.cz našla výpočetní a nahrávací techniku, kde byly i záznamy z koupelny studentů. Majitel pronajímaného bytu byl údajně velmi překvapen, dle svých slov si ve svém bytě může mít, co chce.

Soud mu prozatím napařil za šmírování svých nájemníků podmínku a pokutu, ale majitel bytu se hodlá proti trestu odvolat. Nicméně teď pro Luboše Vondráka (53) z Jihlavy bude docela problém sehnat nové zájemce o bydlení. Předpokládáme, že do jeho hororového bytu se nikdo nepohrne.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy