Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rapperka Sharlota to nemá jednoduché: Šílený fanoušek se jí dobýval do bytu a občas musí čelit nechutným narážkám!

+ Dalších 12 fotografií
Sharlota je mladá rapperka, která se snaží inspirovat mladé lidi nejenom svými texty. Protože se převážně pohybuje ve společnosti chlapů, tak je to pořádná ženská od rány, která se rozhodně s ničím nepáře. Přiznává, že občas musí být arogantní, aby nemusela snášet sexistické poznámky.

Rapperka a zpěvačka Sharlota se na české hudební scéně objevuje už nějakou dobu. Pořádný úspěch začíná slavit ale posledních pár měsíců, kdy si jí všímá mnohem větší počet lidí, kteří o Sharlotě doposud buď neslyšeli, nebo nebyli její cílovou skupinou.

Do podvědomí lidí se dostala svým prvním klipem Perníková před čtyřmi lety. Tehdy se reakce lidí hodně lišily, ale převažovaly zejména ty, které její tvorbu hodně kritizovaly. Od té doby ale uplynulo hodně času a Sharlota se neustále vyvíjí a zdokonaluje.

Jak sama říká, nyní se na tento klip dívá spíš s úsměvem, ale rozhodně se za něj nestydí. „Za tím klipem si pevně stojím. Všechny věci, které jsem udělala, i přesto, že měly třeba negativní dopad, nebo mi moc neprospěly, tak si za nimi stojím.“

Sharlota se také netají tím, že je pořádná držka a vždy řekne to, co si zrovna myslí. Proto možná na některé lidí může působit arogantně, ale i to je v její situaci potřeba.

„Jsem hodně impulzivní člověk, takže píšu o věcech, které mě impulzivně zasáhnou. Jak negativně, tak pozitivně.“ Co se týče fanoušků a ctitelů, tak to nemá zrovna jednoduché. I když potom, co se z modrooké holčičky stala potetovaná drsňačka, tak jich prý hodně ubylo.

„Někdy se musím opravdu chovat arogantně, abych nemusela snášet sexistické poznámky. Nemám ráda ataky na svou osobu, proto se raději oblékám tak, aby se mi smáli.“ Sharlota se svěřila s tím, že se jí už dokonce stalo, že se k ní do bytu snažil dostat nějaký šílený fanoušek.

„Jeden člověk se mi dobýval do bytu, asi si chtěl se mnou povídat. Z toho je ale člověk už hodně vyděšený.“

Související články

Další články