Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ráno, večer nebo v noci? Hodina narození určuje naši povahu!

Náš život neurčuje jen datum narození, jež nám přisuzuje znamení zvěrokruhu, případně rok narození, kolem něhož se točí čínský horoskop. Důležitá pro naši charakteristiku je dokonce i hodina, kdy jsme přišli na svět. Co vypovídá o vás?

07–08 Vnímavost a citlivost jsou vaše hlavní vlastnosti. Máte tah na bránu a nenecháte se odradit od svého cíle. Buďte však více chápaví.

08–09 Máte v sobě vnitřní klid jako málokdo. Lidé vám rádi naslouchají. Máte pochopení a nesnažíte se být za každou cenu středem pozornosti.

09–10 Často vás urazí, pokud vaši upřímnost okolí neskousne. Jste odjakživa neústupní a své úspěchy chcete dávat okatě najevo. Dejte si pozor, ať nemyslíte jenom na sebe.

10–11 Zastanete se toho, kdo vám za to stojí. Nestojíte zákonitě na straně silnějšího, a to vás šlechtí. Charakterizuje vás odvaha a zdravá drzost.

ZNÁTE TRADIČNÍ CIKÁNSKÝ HOROSKOP? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

11–12 Jste anděl i ďábel. Jste výbušní i empatičtí. Nejdůležitější je pro vás zázemí, při kterém se vždy držíte. Změny nejsou pro vás. Pokud se cítíte vykořeněni z prostředí, znervózníte.

12–13 Hádat se, to není nic pro vás. Hádky nezačínáte a vytváříte klid domova. Rozumíte lidem okolo sebe a k životu potřebujete umění a kulturu.

13–14 Jakmile se vám naruší životní řád, podléháte depresím. Pomoc okolí je pro vás následně nepostradatelná. Být spravedlivější by vám prospělo.

14–15 Jste vytrvalý a své záležitosti dotahujete do konce. Za předpokladu, že nestíháte, vaše důvěra je ta tam. Chyby řešíte rychle a svižně. Podvod je pro vás cizí slovo.

Horoskop podle špatných vlastností! Zapomeňte na klasické mýty: Raci jsou prolhaní, Panny všichni milují

15–16 Do riskantních záležitostí se vrháte po hlavě. Varování vašeho okolí vás rozhodně nezastaví. Jste upřímní a hledáte stálý vztah.

16–17 Jste neoblomní jako skála a vaše zásady nelze obejít. Držíte se vědních oborů a snažíte se v nich vynikat. Úspěch je pro vás na prvním místě, odměna na posledním.

17–18 Seberealizace vás dělá šťastným a s dostavením úspěchu snad vaše štěstí nejde ani pojmenovat. Ví se o vás, že máte přehled a lidé vám věří.

18–19 V mluveném slovu jste si jisti jako v máločem. Vykecáte se ze všeho. Odpovědnost za prohry a výhry nesete hrdě na prsou a sebekritikou nešetříte. Snažíte se zdokonalovat.

Hádky podle znamení zvěrokruhu: Berani neovládnou vztek, Štíři si vychutnávají sladkou pomstu!

19–20 Nemáte rádi pocit samoty, ale mnohdy ve vás převládá. Pracujete se stoprocentním nasazením, ale sami sebe pochvalou odměnit neumíte. Jste vztahovační a nedůtkliví.

20–21 Důležité je pro vás trávit čas v kruhu dobře známých lidí, kteří jsou vašemu srdci blízcí. Buďte k ním, prosím, laskavější. Mají vás přece rádi a vždy vám s radostí pomohou, stejně jako vy jim.

21–22 Zajisté jste studovali výtvarně zaměřenou školu nebo jste to alespoň měli v plánu. Tvorba totiž charakterizuje vaši osobnost. Přátelé vás obdivují pro vaši všímavost a rozvážnost.

22–23 Máte málo přátel, ale ti, které si pustíte k tělu, budou ve vašem srdci už navždy. Otevřenost je pro vás problém, proto je váš okruh omezený. Omezte fantazírování a žijte realitou.

23–00 Nebuďte zbytečně žárliví. Může vám to v životě přinášet komplikace. Nezřetelná sebedůvěra a citová nejistota způsobí akorát tak chaos.

00–01 Máte uši všude a nic vám nesmí uniknout. Umírněte svou soutěživost a aroganci. Ne vždy se musíte potkat s pochopením. Věřte, že okolí vás bude lépe akceptovat jako týmové hráče.

01–02 Chcete za každou cenu prosadit svou pravdu. Pokud se vám to nepodaří, cítíte se rozhořčeni, což může u ostatních vyvolat posměch a pohrdání.

02–03 Komunikace je vaše druhé jméno. Dokážete jednat v situacích, kde ostatní pohoří. Přátelé vaši důvěru mají, pokud vás tedy jednou nezklamou.

03–04 Občas přeceníte své síly, ale pokud si práce naberete tak akorát, zvládáte ji nadstandardně. V kolektivu jste oblíbeni a lidé vás rádi vyhledávají. Vaše účast na večírku je zárukou zábavy.

04–05 Jste loajální až za hrob. Poctivec nad poctivce. Vždy se obětujete pro přátele, ale přes všechny vaše kladné vlastnosti rádi počítáte majetek. Finanční nejistota ve vás vyvolává agresi.

05–06 Jste volný jako pták a svoboda je pro vás na prvním místě. Už jen ta představa, že by vám někdo měl říkat, co máte dělat, vám nahání strach. Zmírněte svou občasnou žárlivost.

06–07 Harmonie sama, to je člověk narozený mezi šestou a sedmou hodinou. Jste citově založení a city dáváte náležitě najevo. Po druhých však chcete to samé. Důležitá pro vás je i spokojenost ostatních lidí ve vašem okolí. I to vás činí šťastným.

Související články

Další články