Chrissy Turner si poprvé nahmatala bulku v prsu v říjnu. Načež testy ukázaly, že má opravdu rakovinu. Její rodiče jsou zdrcení. Už jen z toho důvodu, že když se Chrissy narodila, oba zjistili, že je rakovina taky postihla. Matka Annette má rakovinu děložního čípku a otec Tory zase rakovinu mízních uzlin.

Je až k nevíře, jaké překážky život dokáže připravit. Jako by nestačilo, že si rakovinou a náročnou léčbou procházejí rodiče. Osud je opravdu nevyzpytatelný a mnohdy zbytečně krutý.

Annette v rozhovoru pro televizi ABC4 Utah News popsala, jak je nesmírně těžké zvládat chemoterapii a další léčbu ve třech. Léčba je velmi nákladná a rodina už na ni vydala všechny své úspory. Každý den se maminka malé Chrissy budí s hrůzou, jestli to všichni tři zvládnou a uzdraví se. Snad se na ně konečně usměje štěstí. Založili rodinný fond, kde můžou přispět lidé z celého světa, aby měla rodina peníze na drahou léčbu.

Na druhou stranu maminka dívenky vypráví, jak je Chrissy neuvěřitelně statečná a závažnost onemocnění si nepřipouští. Je usměvavá a dodává energii i svým rodičům. Ti jsou často úplně na dně. Chrissy se je snaží rozveselovat a užívat si života jako ostatní děti v jejím věku. Kvůli tomu, čím si prochází, je vyspělejší.

Holčička nepřestává doufat, že přijde den a rakovina zmizí z celé rodiny. Dále říká, že poprvé, když se dozvěděla o nemoci, moc se bála, co bude následovat. Teď už ale ví, že může rakovinu porazit.