Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Rajda Daisy Lee je odporná! Na Václaváku udělá něco opravdu nechutného

Karolína Urbanová používá jméno Daisy Lee.
+ Dalších 56 fotografií
Dvacetiletá pornoherečka Karolína Urbanová, která v branži používá jméno Daisy Lee, se nezastaví před ničím. Fanoušci jsou v šoku a ptají se, co vše má v repertoáru. Následující řádky nejsou pro citlivé povahy.

Je to exhibicionistka a je ráda, když se o ní mluví. Potřebuje být středem pozornosti. Dcera příbramské političky Aleny Ženíškové udělá před kamerou všechny prasečinky, na jaké si jen vzpomenete.

Nyní na svém Instagramu zveřejnila hodně divokou fotku. Daisy Lee neváhala a pustila to do kalhot na veřejnosti. A fanoušci jsou v šoku. Co bude dál?

„Plánuju to pustit na Václaváku mezi lidma. Kdo se na to těší? Bude to docela hustý i pro mě už,“ uvedla v komentáři divoká blondýna. Snaží se všem ukázat, že je to drsná holka, co se nebojí perverzních praktik. Někteří fanoušci ale mají o ni strach.

„Takové ty kecy jako – píšu to naschvál, abych nasrala hejtry – jsou jen taková maska. Ale každý, kdo není naivní, tak za tím vidí tu malou opuštěnou nešťastnou holku, která se snaží být středem pozornosti (klidně i negativní) a nalhat si, že ty peníze a těch pár desítek tisíc followerů ji naplňují, ale opak je pravdou. A že by díky hejtrům měla víc peněz? Ony ty produkce nestanovují honoráře podle počtu sledujících na Instagramu… A tohle není hejt, ono je to vlastně celý docela smutný, hlavně když se malý holky zhlédnou v tomhle lifestylu,“ vzkazuje jí jeden z jejích fanoušků.

Tak uvidíme, kam až Daisy Lee hodlá zajít.

Mohlo by vás zajímat

Další články