Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Rafťák, snowboarďák i idol dívčích srdcí: Kdo bude čtvrtým porotcem v Tváři?

+ dalších 2 fotografií
Už zítra se můžete těšit na pátý díl show Tvoje tvář má známý hlas, která přinese další neuvěřitelné proměny. A jásat bude zejména dámská část populace. V porotě totiž zasedne charismatický herec a idol dívčích srdcí.

V neděli diváky čekají další úžasné proměny. Těšit se můžete na Kissáky, krále popu i Naďu Urbánkovou. A také na porotu, ve které zasedne jako každou neděli Jakub Kohák, Iva Pazderková a Janek Ledecký. A kdo bude čtvrtým porotcem?

Nezasedne v ní nikdo jiný než charismatický herec, který se zahrál například ve filmech Snowboarďáci, Rafťáci nebo Probudím se včera, Jirka Mádl. A to potěší zejména dámskou část populace. Jeho fanynky si ho tak můžou užít celý nedělní večer.

Jirka už se sice v roli porotce několikrát ocitl, ale vůbec poprvé bude hodnotit svoje kolegy. A to pro něj bude rozhodně mnohem těžší. Jak si s tím poradí a jak mu to půjde? To uvidíte už zítra v show Tvoje tvář má známý hlas ve 20.20 na TV Nova!

Mohlo by vás zajímat

Další články