Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pytel na hlavě a tajemný rituál? Vědma má o záhadě mrtvých ve Zlíně jasno!

Co se tu stalo?
V domě ve Zlíně našli tři mrtvé lidi. Podle policie se jedná o šedesátiletou ženu, její čtyřiatřicetiletou dceru a sedmatřicetiletého syna. Policie k případu uvolnila minimum informací. Sousedé naznačují, že rodina mohla patřit k nějaké sektě. V celém případu mohou hrát určitou roli drogy. Jedna z mrtvých osob prý měla na hlavě nasazený igelitový pytel. Co k celému případu říká vědma?

Kriminalisté řeší, co se vlastně stalo v domě hrůzy ve Zlíně. Objevují se šílené spekulace. Informace o sektě, rituálu, drogách nebo o kolektivní sebevraždě… Policie k případu uvolnila minimum informací. Vyšetřování komplikuje fakt, že mrtví v domě leželi několik týdnů, možná již od podzimních měsíců.

Redakce eXtra.cz se obrátila na vědmu, která žije přímo ve Zlíně. Tato žena nechce být jmenována z toho důvodu, že mediálně řešit tak citlivé téma by jí nemuselo přinést sympatie veřejnosti. „Na tu rodinu byl tlak. Cítili se v presu. Někdo nebo něco je velmi tížilo. Dle mého mínění to vyřešili sebevraždou. Někdo je ale k tomuto řešení mohl donutit,“ uvedla vědma pro eXtra.cz.

Více se k smrti tří lidí vyjadřovat nechtěla. „Nechci komplikovat vyšetřování. Nechci třeba upozornit na něco, s čím nyní policie může pracovat. Vyjadřovat se ke smrti je vždy složité, nechtějte prosím po mně další informace,“ uvedla vědma.

Co se tedy v domě mohlo stát?

  1. Došlo k vraždě. Na rodinu útočil někdo, kdo je dříve neznal. Třeba lupič. Tato verze je ale podle kriminalistů málo pravděpodobná.
  2. Na rodinu útočil někdo, kdo ji velmi dobře znal. Po činu z místa masakru zmizel.
  3. Vraždil někdo, kdo později sám spáchal sebevraždu. Jeden z trojice v domě zbylé dva lidi zabil a pak se rozhodl pro sebevraždu.
  4. Nevraždil nikdo. Všichni tři se rozhodli pro sebevraždu.

Mohlo by vás zajímat

Další články