Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Pudlík je lepší! Vlaďka Erbová si nechala narovnat vlasy a dopadlo to podivně!

Vlaďka s novým účesem.
+ Dalších 6 fotografií
Modelka a příležitostná herečka Vlaďka Erbová měla několik let ten samý účes, což je vzhledem k její profesi dost nevídaný jev. V posledních týdnech si nechala prodloužit vlasy a střídá jeden look za druhým!

Vlaďka Erbová (36) se od ostatních modelek dlouho lišila superkrátkými vlasy, které dávaly vyniknout jejímu zajímavému obličeji. Jenomže všechno jednou omrzí a ona potřebovala změnu.

Šla za svým kadeřníkem a nechala si prodloužit vlasy. Ty jsou původně od šestileté holčičky. „Šlo mi o to, abych inspirovala třeba ženy, které prodělaly onkologické onemocnění. Mnoho žen má poté starosti s tím, že vlasy rostou pomalu, a tohle je jedno z řešení,“ vysvětlila Erbová.

Teď má konečně s čím experimentovat a vlasy si zkoušela i vyžehlit. Nutno ale říci, že s kudrnatými vypadá výrazně lépe. Rovné vlasy působí řídce a účes vypadá podivně. Naproti tomu s kudrnatými vlasy vypadá Vlaďka jako sexy dračice!

Mohlo by vás zajímat

Další články