Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Psychické zhroucení zpěvačky Sinead O'Connor: Každý den bojuji o to, abych zůstala naživu, přiznala ve velmi emotivním videu!

Psychické zhroucení zpěvačky Sinead O'Connor: Každý den bojuji o to, abych zůstala naživu, přiznala ve velmi emotivním videu!
Zdroj: youtube.com
+ Další 2 fotografie
Pěvecká legenda, kterou si pamatujete hlavně díky hitu Nothing Compares to You z devadesátek včera oslavila krásných 50. Bohužel podle ní však nebylo co slavit. Své fanoušky šokovala dvanáctiminutovým emotivním videem, které sdílela na svém Facebooku. Video šokovalo svět, zpěvaččini blízcí však již oznámili, že je zpěvačka v bezpečí, obklopena rodinou a přáteli, kteří se o ni postarají.

"Aktuálně žiji v motelu Travelodge na zas*aném konci New Jersey. Jsem tu úplně sama," začala zpěvačka své video. "V mém životě není nikdo, kromě mého psychiatra, kdo by mě držel při životě,"

Tímto úvodním prohlášením doprovázeným slzami naprosto šokovala svět. Sinead vysvětlila, že uveřejňuje toto video proto, aby dala světu na vědomí, jaké to je, žít s narušenou psychikou.

"Mentální porucha je jako droga a nevybírá si, kdo jste, nezajímá ji, kde jste! Znenadání lidé, kteří se o vás měli zajímat a starat na vás zvysoka se*ou," rozplakala se emotivně zpěvačka.

Dále apeluje na to, že je pouze jednou z milionu, která trpí psychickou poruchou a depresemi. "Kdyby to bylo na mně, už jsem dávno pryč, tam nahoře s mojí mámou. Protože jsem přišla na tenhle svět sama a už dva roky jsem trestána za to, že mám psychickou poruchu. A jsem zku*veně naštvaná, že nikoho nezajímám," uvedla mezi jednotlivými vzlyky.

O'Connor také uvedla, že se léčí s ledvinovými kameny a během léčby se cítí osamocena. Video obletělo svět a zpěvaččini fanoušci se okamžitě stmelili dohromady, aby svému idolu pomohli. Někteří kontaktovali příbuzné, jiní rovnou příslušné orgány.

O několik hodin později se na jejím facebookovém profilu objevila zpráva, která měla všechny fanoušky uklidnit. "Ahoj všichni, toto uveřejňuji na Sineadinu žádost, abych uklidnil všechny, kteří ji milují, že je v pořádku a nemá již nemá sklony k sebevraždě. Je obklopena láskou a je jí poskytnuta ta nejlepší možná pomoc. Nebudu odpovídat na žádné dotazy, prosím pochopte to. Doufám, že toto uspokojilo ty, kteří o Sinead měli strach."

Zpěvačka je nyní v péči odborníků a rodiny. S bipolární poruchou bojuje již od mládí a několikrát o své nemoci mluvila veřejně. Tato psychická porucha způsobuje velmi silné emotivní stavy, kdy je trpící člověk buď v hluboké depresi nebo naopak na vrcholu euforie z přívalu kladných emocí. Oba tyto stavy jsou vysoce nebezpečné právě kvůli silným výkyvům. Pacienti trpící touto chorobou se často léčí celý život. Pokud ovšem nevyhledají včas odbornou pomoc, mohou svůj život i předčasně ukončit sebevraždou.

Související články

Další články