Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Psí varlata, kozlí pohlavní žlázy a jelení krev? Čína nabízí restaurace s pokrmy vytvořenými výhradně z penisů

Chuťové buňky si prý při konzumaci nezvyklých pokrmů přijdou na své.
Zdroj: Profimedia.cz

Čína je zemí neomezených možností, a to doslova. Nejenže tam děti rodí děti, žijí tam obří zvířata, vetřelci a matky své děti kojí za jízdy, ale lidé si tam pochutnávají na penisech! Nevěříte? Tak čtěte!

Když navštívíte Čínu, jistě si rádi zajdete do některé z tamních restaurací na nějakou specialitku. Ti z vás, kteří rádi experimentují a mají silný žaludek, by jistě neměli vynechat podniky, v nichž vám na stůl naservírují penisy či varlata různých zvířat. Tamní obyvatelé totiž věří, že pojídáním těchto částí těl získají zdraví, krásu a sexuální výkonnost.

"Číňané věří, že můžeme doplnit živiny jakéhokoli orgánu v našem těle tím, že konzumujeme stejný orgán zvířete. Konzumací penisů a varlat se muži posilují a užívají si pak úžasný sexuální život,“ uvádí jedna manažerka tamní restaurace.

V místních podnicích tak můžete ochutnat pyje psů, oslů, koní, kozlů nebo jiných zvířat a tyto pokrmy můžete zapít třeba jelení krví.

Většinu návštěvníků těchto restaurací tvoří bohatí obchodníci a vládní úředníci. Pokrmy nejsou nikterak levné a v některých restauracích se jídlo servíruje na zlatých podnosech a hostům je zaručena stoprocentní diskrétnost.

Související články

Další články