Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ K NEVĚŘE: Roman Šebrle se po úletu stydí tak, že mu je celá Prima malá!

Denisa H. a Roman s manželkou Evou.
+ Dalších 23 fotografií
Bývalý úspěšný desetibojař Roman Šebrle (43) udělal asi nejhorší chybu ve svém životě, která mu může zničit manželství! Na večírku Primy se k jedné z neznámých žen choval tak, jako by byl svobodný. Líbačky a osahávačky nebraly konce a bůhví, co spolu dělali, když vyrazili z party pryč do hříšné noci. Roman se nám nyní ozval s vyjádřením, v kterém si sype popel na hlavu.

„Mrzí mě, že jsem se včera večer choval tak, že na sebe rozhodně nemohu být pyšný,“ začal Roman Šebrle ve zprávě pro eXtra.cz.

„Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap, umocněný vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ dodal sportovec, který na Primě působí jako moderátor zpráv.

Vyplývá nám z toho, že Eva Šebrlová (41) ho určitě za náznak nevěry fakt nepochválila. Tuplem, když víme, že celou dobu vztahu nese pozornost médií strašně špatně, takže zprávy o tom, že si Roman „možná někde odskočil“, ji musely rozsekat.

Fajn ale je, že Šebrle bude bojovat, aby její důvěru zase získal zpátky.

Mohlo by vás zajímat

Další články