Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

První velký módní trapas na Plese v Opeře: Kynychová přišla v dorvané zácloně a ukázala rozkrok

Že máte nová prsa, to vám rozhodně nezajistí vkus.
Zdroj: www.herminapress.cz
Dnes večer se koná největší společenská událost roku, ale někteří, kteří dostali pozvánku, ji snad měli pro své dobro zahodit. Tahle děvečka ze vsi, kterou vyfotili na slavnostních příchodech, je totálně mimo.

Víte, co je to dress code? To je společensky nařízené oblečení, které máte dodržovat na různých událostech. A když je ples, a zejména Ples v Opeře, tak se drží black tie, to znamená, že pánové by měli přijít ve fraku nebo ve smokingu a dámy zase ve velké večerní.

Velká večerní ale neznamená, že si na sebe vezmete cvičenkovský dres, přes něj starou záclonu a pak se budete hrabat rukou v zadku.

Cvičitelka Hana Kynychová (46) si tenhle galavečer spletla s venkovskou tancovačkou a dost se obáváme, že ani Máňa z kravína by na bál v Horních Kotěhůlkách nepřišla v tomhle!

Jsou to asi nejhorší šaty, jaké jsme kdy viděli, a ptáme se, co to má znamenat, jelikož to není ani vtipné. Otřesný levný šifon, či co to je, nabarvený na levandulovo, k tomu jako ozdoba vypelichané peří a opravdu hrozivé šití, které je vidět, zejména otočí-li se zády.

To si někde spíchla sama na koleni během zácpy na D1? To snad šila nějaká návrhářka? To snad Kynychová nemá soudnost, vkus, skrupule nebo prostě jen někoho, kdo by jí řekl, že takhle jít nemůže a udělá akorát ostudu?

Asi opravdu nic z toho.

Související články

Další články