Víte, co je to dress code? To je společensky nařízené oblečení, které máte dodržovat na různých událostech. A když je ples, a zejména Ples v Opeře, tak se drží black tie, to znamená, že pánové by měli přijít ve fraku nebo ve smokingu a dámy zase ve velké večerní.

Velká večerní ale neznamená, že si na sebe vezmete cvičenkovský dres, přes něj starou záclonu a pak se budete hrabat rukou v zadku.

Cvičitelka Hana Kynychová (46) si tenhle galavečer spletla s venkovskou tancovačkou a dost se obáváme, že ani Máňa z kravína by na bál v Horních Kotěhůlkách nepřišla v tomhle!

Jsou to asi nejhorší šaty, jaké jsme kdy viděli, a ptáme se, co to má znamenat, jelikož to není ani vtipné. Otřesný levný šifon, či co to je, nabarvený na levandulovo, k tomu jako ozdoba vypelichané peří a opravdu hrozivé šití, které je vidět, zejména otočí-li se zády.

To si někde spíchla sama na koleni během zácpy na D1? To snad šila nějaká návrhářka? To snad Kynychová nemá soudnost, vkus, skrupule nebo prostě jen někoho, kdo by jí řekl, že takhle jít nemůže a udělá akorát ostudu?

Asi opravdu nic z toho.