Kdo by to byl řekl, že se George Clooney (53) opravdu na stará kolena ožení. A přitom mu k tomu stačil necelý jeden rok. Na konci toho minulého potkal britskou právničku Amal Alamuddin (36), v dubnu ji požádal o ruku a tento víkend proběhla v Benátkách svatba.

Vidět George na fotkách z Itálie s prstenem na levé ruce je vážně divná věc.

Amal se povedlo během pár měsíců to, o co se jiné ženy snažily u něj dlouhé roky. Není proto divu, že pro Angličanky je novou ikonou. Vypadá skvěle, tělo má jako modelka, je chytrá, samostatná, soběstačná, má profesní jméno, umí se oblékat a dohnala k oltáři někoho, kdo se nikdy nechtěl ženit. Tedy spíš on dohnal ji.

Svou svatbu prodali za 35 milionů korun a na svatební foto se muselo čekat skoro týden. Georgovi šil oblek na svatbu jeho italský jmenovec Georgo Armani, nevěsta oblékla Oscara de la Rentu a inspirovala se ve výběru u své daleko slavnější krajanky.

De la Rentovy šaty nápadně připomínají model Kate Middleton, jsou cudné, starosvětsky krajkové s vlečkou a délka závoje je stejná, dokonce i vyšívání na něm se odlišuje jen drobnostmi. Napište nám, jak se vám líbí!