Tak dlouho jste se smáli nebohému prodavači lyží Jirkovi Babicovi, až nakonec na vás TV Nova poslala učitele biologie Láďu Hrušku (36)! Bývalý potravinový inspektor a nynější hvězda Televizních novin totiž bude mít od podzimu svou vlastní kuchařskou show.

Na dnešní tiskové konferenci představila naše nejsledovanější stanice podzimní novinky a Hruška kraloval celému podzimnímu schématu. Předpokládáme, že koncept bude stejný jako doposud, Láďa bude sbírat levné recepty a nápady od čtenářů a pak je uvádět před kamerou do praxe.

Mimo to bylo potvrzeno, že v Televizních novinách zůstává i nadále matadorka Markéta Fialová, o níž se spekulovalo, že by měla být ze zpravodajství odejita. Fialová ale už překonala nejeden personální otřes a hlavně diváci si nepřejí, aby zmizela z obrazovky.

Novinkou pak bude druhé pokračování kriminálního seriálu Expozitura a nová televizní show přejatá z Velké Británie s názvem The Chart show, která by měla nahradit klasické hudební žebříčky. Kdo miluje seriály Ulice a Ordinace, ten se nemusí bát, že by si před sedmou a po osmé hryzal nudou nehty. Tyhle laciné soap opery nezmizí z obrazovek televize Nova snad nikdy.