Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

První sex ve Vile VyVolených: Svalovec Castello dal silikonové Zdeňce k narozeninám pohlavní styk. Tady je důkaz!

Thomas Castello si konečně užil se Zdeničkou.
Zdroj: archiv FTV Prima
+ Další fotografie

Netrvalo to dlouho a sexuální napětí mezi Thomasem Castellem (38) a věčně ukňučenou reklamou na plastické operace Zdeňkou Souškovou (25) konečně prasklo a rodačka z Prostějova namakanému Thomasovi podlehla.

Zdenička, kterou pořád bolí záda a zub a ostatní VyVolení už její hekání nemůžou poslouchat, měla včera narozeniny. Televize Prima jí přichystala překvapení v podobě návštěvy známé realizátorky dortových variací Markéty, ale to bylo pro unuděnou soutěžící stále málo.

Povedený páreček raději zalezl pod deku, kde spolu tráví většinu času. Zdenička přes noc hradeckého kulturistu s extrémně vysokým IQ zřejmě pořádně rozhicovala a Thomas se k ránu dočkal toho, na co dlouho čekal. Už před pár dny soutěžící Eva prozradila, že si u ní v době bossování Thomas objednal kondomy.

Castello asi tuší, že už leze ostatním pořádně na nervy a že je dost možné, že ho dneska v Zúčtování většina vypalcuje, a tak se snažil si možná naposledy užít, co to jde. Venku ho totiž čeká naštvaná expřítelkyně Sabina a spousta dluhů.

Související články

Další články