Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První Noční show Agáty Prachařové ve VyVolených: Nymfomanka Ema přiznala, s kolika muži a ženami spala! Není to málo?

Agáta měla ve své první Noční show hosta Emu Peckovou.
Zdroj: archiv TV Prima

Naše zástupkyně šéfredaktora Agáta Prachařová (28) má za sebou první Noční show ve VyVolených. Hostem večera byla Ema Pecková (23), která vypadla v rozstřelu s Nikol Trojanovou (23), která už si ve vile značkuje teritorium.

Kosmetička se na castingu do VyVolených přiznala, že je závislá na sexu, a dokonce na to má papír. Agáta přiznala, kolik milenců prošlo postelí Emy. „Měla jsem asi čtyřicet až padesát sexuálních partnerů. Dokonce jsem spala i s několika ženami,“ prozradila na sebe oplácaná blondýnka, které se z mužské části obyvatel vily líbí Thomas Castello. Pecková si ale zřejmě nepřečetla článek na eXtra.cz o minulosti královehradeckého neposedy, nebo má zkrátka tak trochu zvrácený vkus.

„Thomas se mi sice jako chlap líbí, ale kdybych byla ve vile, měla bych sex jenom s ženou,“ dodala Ema. Tak uvidíme, třeba se ji ještě produkce rozhodne dostat do vily alespoň jako jednodenního hosta.

Související články

Další články