Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

První noc v Bílém domě: Alkohol, nahé holky a vášnivé orgie! Takhle vidí nového prezidenta americký umělec!

Opravdu to bude takhle vypadat?
Zdroj: Alison Jackson
+ Dalších 5 fotografií
Prezident Spojených států Donald Trump vyvolává v lidech různé reakce. Pozadu nezůstávají ani američtí umělci či celebrity, jejichž vyjádření vždy vzbudí velké ohlasy. Jedním z takových je Alison Jackson, který pomocí dvojníků sestavil řadu fotografií, které mají ukázat, jak bude vypadat Bílý dům v rukou tohoto kontroverzního miliardáře.

Donald Trump se stal prezidentem Spojených států amerických a polovina Američanů chce emigrovat do Kanady a ta druhá bujaře slaví.

Tenhle kontroverzní miliardář zkrátka dokázal to, co si umanul. Spousta amerických herců, zpěváků a umělců se vyjadřuje různými způsoby k těmto ostře sledovaným volbám. Jedním z nich je i šestačtyřice­tiletý umělec Alison Jackson.

Ten se rozhodl, že celému světu jasně ukáže, jak vnímá Donalda Trumpa jako prezidenta.

Pomocí dvojníků, které byste od toho opravdového Trumpa jen stěží poznali, nafotil pěknou řádku fotek, které mají ukázat, jak bude vypadat život v Bílém domě pod taktovkou tohoto republikána. Nutno podotknout, že fotografie jsou velmi kontroverzní.

Na jedné z mnoha fotek pózuje zcela nahý Trump před krásnou blondýnkou, která ho stříká samoopalovacím krémem. Na další si to chce rozdat přímo na stole s Miss Mexico.

Alison Jackson vidí Trumpa jako postaršího, zhýralého miliardáře, který si bude svůj post prezidenta užívat, jak jen to půjde. Podle jeho fotek bude Bílý dům zaplaven spoustou nahotinek, alkoholu, hazardních her a šílených orgií.

Co si o tom myslíte vy? Jak vidíte Trumpa jakožto prezidenta?

Související články

Další články