Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

První návštěva vyšetřovatelky smrti Ivety v Uhříněvsi: Silikony a oblečení za desítky tisíc. Věříte jí ten luxus?

„Rudá Sonja“ Kamila M. se na svou první návštěvu do domu, kde bydlela
Iveta, pořádně vyparádila.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Už když se poprvé objevila v domě Ivety Bartošové (†48) a Josefa Rychtáře (56) vyšetřovatelka Kamila M., nemohli jsme si nevšimnout jejího outfitu tvořeného combem těch nejluxusnějších značek. Boty, pásek a kabelku se známým vzorem Louis Vuitton nebo triko Guess, ve kterém se jí rýsovaly dokonale vypracované silikony.

Takováhle výbava s klidem přijde na 60 000 Kč, o čemž se může ostatním policistkám s tabulkovým hodnocením jenom zdát. Ledaže by se jednalo o padělky, které se dají v našich tržnicích sehnat velmi snadno, od originálu jsou téměř k nerozeznání. Dokonce už není problém sehnat fake s certifikátem, který pak můžete před ostatními jako vrchní chlubil vydávat za posh kus z Pařížské ulice.

Na zrzavou vyšetřovatelku, která tak na sebe strhla pozornost nejen svým outfitem, ale i křiklavým odstínem vlasů, nakonec vyplula její minulost, kdy si před lety zahrála v komedii Slunce, seno, erotika a dokonce hrála polonahá. Navíc se k nám dostala informace, která není zatím stoprocentní, ale Kamila M. měla být údajně z případu odstavena.

Související články

Další články