I když to s Ashtonem Kutcherem (38) nebylo vždy idylické, tak to i přes to vypadá, že to bude pro Milu Kunis (33) její životní partner. Už společně mají jednu dcerku a další potomek je na cestě. Herecká dvojice se tak plně soustředí na založení rodiny.

Mila byla vždy velmi oblíbená mezi pánskými diváky, mnozí ji dokonce označili za nejkrásnější herečku vůbec. Ona ta krása ale něco stojí a i během těhotenství se na ní musí pracovat. Herečka tak pravidelně navštěvuje hodiny cvičení pro maminky, které čekají miminko.

Během jedné cesty z cvičení ji nachytali fotografové a pořídili zajímavé snímky, na kterých je k vidění, že se již herečka pěkně zakulacuje. Vypadá to tak, že celý proces těhotenství jde tím správným směrem.

Kdo by ale čekal, že bude mít Kunis několik kilo navíc, tak by se pletl. Jediné místo, kde skutečně viditelně přibrala, je snad jen bříško, ostatní partie většího růstu nedoznaly. Je vidět, že o sebe pečuje a bude se chtít po narození druhého potomka co nejrychleji vrátit do formy…