Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

První foto z nemocnice! Jan Musil se zlomeným obratlům postavil smíchem

Zdroj: instagram
+ Dalších 20 fotografií
obklopen rodinou
Oblíbený moderátor Honza Musil (51) před vánočními svátky utrpěl zlomeninu páteře. V neděli večer ale svitla naděje. Musil na Instagramu ukázal fotku, na které se usmívá. Honza věří, že vše zvládne.

Tři dny před Vánocemi se oblíbenému moderátorovi Honzovi Musilovi (51) stala velmi ošklivá nehoda. Spadl ze žebříku, zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci. Okamžitě byl převezen do nemocnice, kde podstoupil vážnou operaci.

„Honza vylezl na žebřík, který mu podjel a on z něho spadl. My máme v garáži takovou dřevěnou překližku, kterou je garáž rozdělena na dvě půlky. A on, předpokládáme, spadl na její hranu. Kvůli tomu bylo to poranění tak vážné,“ popsal celou příhodu Musilův manžel Jakub Gareth Bialý.

V neděli večer ale svitla naděje. Musil na Instagramu ukázal fotku, na které se usmívá. Honza věří, že vše zvládne. Zahajuje rehabilitaci a věří, že s pomocí kamarádů a rodiny zase bude chodit. Držíme mu palce.

Související články

Další články