Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

První fotky ze svatby Angeliny Jolie a Brada Pitta: Jak se vám líbí šaty nevěsty?

Angelina Jolie ve svatebním.
+ Další fotografie

Dlouho očekávaný svatební obřad Angeliny Jolie (39) a Brada Pitta (50) se uskutečnil minulou sobotu na jejich francouzském zámečku Chateau Miraval. Teď byly poprvé zveřejněny exkluzivní fotografie ze svatby roku v magazínu People a Hello!

Angelina i Brad nechtěli monstrózní svatbu, zúčastnilo se jí dvacet lidí a jejich velký den byl naplánován tak, aby si ho hlavně užily jejich děti. Každé z nich mělo na svatbě svou roli, nejstarší synové Maddox (13) a Pax (10) doprovázeli svou matku uličkou k oltáři, holčičky Zahara (9) a Vivienne (6) pohazovaly okvětní lístky z tamní zahrady a Siloh (8) s Knoxem (6) nesli prstýnky. Podle People děti také pomohly rodičům napsat svatební slib a Pax dokonce upekl dort.

Jolie na sobě měla šaty z Ateliéru Versace, hlavní krejčí Luigi Massi dokázal, že na šatech a závoji herečky byly aplikované kresby jejích dětí. Brad měl na sobě klasický oblek.

Mohlo by vás zajímat

Další články