Loni v březnu se stala Playmate časopisu Playboy, dotáhla to nejen na obálku prestižního pánského magazínu, ale rok předtím se stala Českou Miss Internetu a dokázala u konkurenčního portálu Blesk.cz získat titul Dívka léta v konkurenci stovek přihlášených krásek.

Prsatá modelka a instruktorka fitness Tereza Šauer (28) pak řešila na podzim prekérku jak vystřiženou z kauzy Fappening, kdy světlo světa spatřily fotografie, které nebyly určeny pro veřejnost.

Modelka byla hodně naštvaná: „Jsem pravý opak holek, co se snaží za každou cenu někam dostat, popularitu nehoním, chci se věnovat hlavně práci instruktorky fitness, modeling a celá ta branže mě spíš zklamaly, a teď tohle,“ zoufala si majitelka jednoho z nejkrásnějších poprsí českých přehlídkových mol, jež měli zájemci možnost vidět jen jednou, při pózování pro českou mutaci Playboye.

Prsatice přitom po Playboy nafotila jen umělecké akty pro kampaň ve Spojených státech a doma se „ukazovat“ v plánu rozhodně neměla, stejně jako nedávná česká oběť stejného útoku, sexy boubelka ze slavné rodiny Charlotte Štiková, jejíž prsa zaznamenala na eXtra.cz velký úspěch!

Nakonec ale Tereza dostala rozum a přední český fotograf Jan Tůma s ní pořídil fotoset, který nemůže nechat v klidu jediného muže, ostatně mrkněte do galerie.