Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Prsatice Pamela Anderson se po půl roce rozvádí. Proč chce tak krátké manželství zase ukončit?

Pamela se už poněkolikáté bude rozvádět.
+ Další 3 fotografie

Jen půl roku bylo manželství Pamely Anderson (47) a Ricka Salomona zalito sluncem. Silikonová sexbomba z Pobřežní hlídky se za profesionálního hráče pokeru provdala už podruhé, poprvé to bylo v roce 2007, ale manželství po dvou měsících skončilo. Teď, po pěti letech, se scénář opakuje.

Podle magazínu People Pamela ve svém prohlášení uvedla jako důvod rozvodu „neslučitelné rozdíly“ a veřejnost požádala o respektování a zachování soukromí. Salomon před pár dny vyhrál ve světové soutěži v pokeru Big One pro One Drop 280 tisíc dolarů (což je něco přes 5 milionů Kč), takže jestli v dělení majetku nebudou jasně stanovená pravidla díky předmanželské smlouvě, čeká Pamelu pěkná výplata.

Herečka byla v minulosti vdaná za hudebníka Tommyho Leea a Kida Rocka a Rick Salomon si zase vyzkoušel manželství s herečkami – s Elizabeth Daily a se Shannen Doherty.

Mohlo by vás zajímat

Další články