Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Prsa Emmy Watson unikla na internet a fanoušci šílí! Nahé fotografie najdete uvnitř článku

To je ale pohled!
Zdroj: instagram.com
+ Další fotografie
Další hollywoodská kráska má problém se svými nahými fotkami. Na internet totiž unikly snímky Emmy Watson (26), které jí nejspíš někdo ukradl z jejího mobilního telefonu. Každý tak má možnost vidět její ňadra. A opravdu je na co se koukat!

Emma Watson, kterou známe jako cudnou Hermionu z Harryho Pottera, je sexuálním symbolem posledních let a obdivují ji tisíce žen i mužů. S herectvím začínala už jako malá dívka a tenkrát vypadala jako ošklivé káčátko. Vyrostla z ní ale pořádná kočka. A tak se také ráda pochlubí svojí sexy postavou.

Na Twitter unikly fotografie, kde se Emma fotí nahá. Zřejmě snímky nebyly určeny veřejnosti, ale stalo se. Všichni tak máme možnost vidět její prsa. A herečka se rozhodně nemá za co stydět. Kdo jí ale její fotky ukradl?

Fanoušci se na sociálních sítích bouří! Někteří nevěří, že je na fotografiích opravdu slavná herečka a označují je za podvrh. Emma ale zarytě mlčí a svoje nahé fotky vůbec nekomentuje. Co myslíte, je na fotkách skutečně Emma, nebo někdo, kdo jí jakoby z oka vypadl? Na fotografie se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články