Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Protiútok Erbové: Na Makarenko podává za facebookové obvinění z nájemné vraždy trestní oznámení! Psal ho Řepkův právník! Ten nám řekl, co bude dál!

Zdroj: herminapress.cz

Modelkovská kauza Erbová - Makarenko, která nabrala na obrátkách poté, co bulvární týdeník Spy zveřejnil komunikaci své redaktorky s druhou jmenovanou, má po pár hodinách pokračování.

Podle vyjádření právníka Vlaďky Erbové (31) Alexandra Királyho, který se dlouhodobě stará i o jejího snoubence Tomáše Řepku (39), to vypadá, že Taťánu Makarenko (23) čekají kvůli nařčením, které poskytla redaktorce týdeníku, horké chvilky.

"Klientce jsem připravil trestní oznámení, chce ho dnes podat," řekl nám Király s tím, že to zřejmě ještě není vše: "Co se žaloby týče, tam je to odvislé od dalšího vývoje celé kauzy, tím mám na mysli především média. Vzhledem k okolnostem a zřejmé další medializaci si myslím, že to je spor, který se jaksi netýká jen mé klientky a slečny Makarenko," říká Řepkův advokát a naráží tím zřejmě na fakt, že celá věc může Erbové způsobit nepříjemnosti v projektech, zejména charitativních, ve kterých se angažuje.

Makarenko, která žije s exmanželem sokyně, ve zveřejněné komunikaci nepřímo obvinila Erbovou, že "…měla v Mostě nechat zabít chlapa", a nařkla ji z promiskuity. Mimo jiné tvrdí, že Řepkova snoubenka fotbalistu podváděla a měla poměr s bývalým kapitánem reprezentace Tomášem Ujfalušim (35). Celé vyjádření Makarenko, které vědomě poskytla novinářce, zřejmě naplňuje skutkovou podstatu trestného činu pomluvy, ale to nechme na právnících, na které se mimochodem podle vyjádření pro eXtra.cz obrátila i Makarenko.

Redakce našeho webu navíc obdržela poměrně zajímavé fotografie, které nasvědčují tomu, že kontroverzní minulost má za sebou rozhodně i Taťána. Snímky a jejich původ prověřujeme a jsou-li autentické, v nejbližší době je zveřejníme.

Související články

Další články