Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Prostřeno: Kdo tento týden uklohní nejhorší blaf a kdo se se svým domnělým supervařením ztrapní nejvíce?

Kdo uklohní nejhorší průjem a kdo se se svým domnělým nadlidstvím
ztrapní nejvíce?
Zdroj: Reprofoto TV Prima
Začal nový týden a netrpěliví diváci nedočkavě očekávají, zdali konečně po delší době uvidíme v pořadu Prostřeno nějakou tu fyzickou konfrontaci, hysterické záchvaty či žlučovité výlevy, nebo zda budeme tradičně svědky pokryteckých výplachů a vysoce intelektuálních dialogů typu "A jak se jmenuješ?" - "Veronika... totiž Milan". Pojďme si krátce představit jednotlivé soutěžící pro tento týden!

Monika, první soutěžící, je tak nevýrazná a nudná ženská, že jsem její existenci zaregistroval až ve chvíli, kdy jsem dopsal tento článek a náhle zjistil, že mi tady ještě jeden lempl chybí. Je jediné štěstí, že si Monika zabrala hned pondělní večer, takže si zaexhibuje jako první a pak na ni můžeme bez výčitek zcela zapomenout, protože sama se nám těžko připomene. O Monči není nic moc co povídat, protože se moc výrazně neprojevuje, a když se sem tam zadaří, tak dokáže lehkým ucuknutím obočí zareagovat na světlo. Bude-li po celý týden svědomitě mlčet a nikoliv soustavně na světlo světa vypouštět slovní fekálie jako její kolegové, má docela vysokou šanci, že ji v souhrnu na konci týdne nepočastuji některým z mých oblíbených slovíček.

O Monči není nic moc co povídat, protože se moc výrazně neprojevuje, a když se sem tam zadaří, tak dokáže lehkým ucuknutím obočí zareagovat na světlo. 

Úterní Adina je temperamentní, sebevědomá a především nepřiměřeně chvástavá pipka. Adina dokáže s přehledem zkritizovat naprosto všechno, co se jí dostane pod ruku, a kdyby jí tam někdo podsunul čerstvě vytlačenou sloní stolici, tak Adina profesionálně a naprosto fundovaně usoudí, že hovno je příliš řídké a že by mohlo být po okrajích trošku více křupavé. Ačkoliv je běžnou praxí soutěžících si svá jídla obohatit zpravidla nějakým tím pubickým chloupkem, aby bylo u večeře trošku vzrůšo, tak Adina na to jde jinak a hodí si tam tu trošku hlíny, tu trošku skořápky, do vína si nachčije, o pestrou škálu chutí bude v úterý prostě postaráno.

Úterní Adina je temperamentní, sebevědomá a především nepřiměřeně chvástavá pipka. 

Další soutěžící bude blondýnka Denisa. Denisa disponuje dekoltem tak velkým, že by mu mělo být přiděleno vlastní PSČ, zkrátka vlastní všechny poznávací rysy této specifické odrůdy žen. Denisa udělá všechno pro to, aby nás, obyčejný plebs jen se dvěma vysokými školami, zbavila předsudků vůči blondýnám a toho chce dosáhnout například tak, že se ostatním soutěžícím svěří s průběhem svých intenzivních příprav na pořad Prostřeno. Ty probíhaly tak, že si Déňa nakoupila pět kilogramů vepřové panenky, kterou pak po dobu dvou týdnů týrala znechucené příbuzenstvo jen proto, aby jí přidělená kohorta gurmánských oponentů, jejichž součet IQ dá krásné dvouciferné číslo, mohla spravedlivě za zády do kamery říct, že to jídlo byla strašná sračka. Tak snad Denisa se svojí osvětou uspěje.

Denisa udělá všechno pro to, aby nás, obyčejný plebs jen se dvěma vysokými školami, zbavila předsudků vůči blondýnám. 

Čtvrteční soutěžící je postarší paní Iveta, která strávila podstatnou část svého života v Itálii. Proto nezapomene lámanou češtinou tuto těžce exotickou destinaci zmiňovat v každé druhé větě, protože ty první věty jí nebudou rozumět. Je tedy logické, že vybrané menu bude výhradně italské, to kdybychom náhodou přestali Ivetu na dvě sekundy vnímat a zapomněli, odkud že to pochází. Iveta při přípravách jídla svůj chod obohatí čerstvými krůpějemi poctivě vytlačených slz, aby celému národu vzkázala, že Italové jsou banda namyšlených (pejorativně pánský pohlavní orgán na pět), kteří se nebojí neposlušné ženušce dát sadu, a že takový český Pepek z fabriky na paštiku, co každé ráno posnídá pět lahváčů a jeden rum, aby večer mohl vyvalit panděro na otoman a při vášnivém vysrkávání zbytků jídla ze zubů sledovat zápas, je nezpochybnitelně kvalitnější partie.

Čtvrteční soutěžící je postarší paní Iveta, která strávila podstatnou část svého života v Itálii. 

Pětici uzavře bajvoko patnáctiletý chlapec Martin, jenž si do Prostřena odskočil patrně o svačinové přestávce mezi prvoukou a výtvarkou. Pro Martina to bude jistojistě velký, životně důležitý týden, který si vítězoslavně užije, protože sám mezi tolika ženami byl naposledy na porodním sále, kdy se mu čtyři zdravotní sestřičky snažily neúspěšně identifikovat pohlaví. A jelikož tenkrát zrovna dávali Kolotoč a vrchní sestra Máňa ho chtěla vidět, páč té chlupaté káče Blance fakt přála políčko s bankrotem, tak mu tam pleskly modrou cedulku a z Martiny se stal Martin. Martin je mladý inteligentní prvok, který na všetečné otázky zvídavých spolustolovníků bude odpovídat tak, že celou otázku pouze přeformuluje a bude ji vydávat za výplod vlastního mozku, takže když se ho Italka zeptá, zda je vaření jeho vášeň, nebo jen prostě vaří rád, on odpoví, že vaření je spíš jeho vášeň, protože vaří rád, tak se nejeden domácí mazlíček, náhodně se ocitnuvší po šesté hodině v páníčkově blízkosti, půjde nechat na veterinu dobrovolně utratit.

Pětici uzavře bajvoko patnáctiletý chlapec Martin, jenž si do Prostřena odskočil patrně o svačinové přestávce mezi prvoukou a výtvarkou. 

O tom, jak tento týden dopadne, kdo uklohní nejhorší průjem a kdo se se svým domnělým nadlidstvím ztrapní nejvíce, vás budeme brzy svědomitě informovat!

Související články

Další články